W ramach naszego sklepu internetowego stosujemy pliki cookies w celu bezproblemowego i przyjaznego świadczenia naszych usług. W szczególności do realizacji składanych zamówień w sklepie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce oznacza wyrażenie zgody na ich stosowanie. Szczegółowe informacje można znaleźć w POLITYCE PRYWATNOŚCI

zamknij

Nowy rok już przed nami, powoli zaczynamy odliczać !!!

Nowy rok już przed nami, powoli zaczynamy odliczać !!!

Święta mamy już za sobą ale przed nami ostatnia i największa impreza roku, Sylwester 2018/2019. Co roku huczniej, co roku wystawniej, co roku w piękniejszej sukience. Wybór kreacji na sylwestra staje się coraz bardziej skomplikowany, musimy zachwycić „gapiów” i jednocześnie nie narazić się, że przyjdziemy w czymś co już kiedyś było. Przyjaciółka w podobnej sukience to też nie mały problem :(

Wybór kreacji to przynajmniej kilka dylematów do rozważenia, sukienka na kameralną zabawę albo sylwestra w mniejszym gronie będzie raczej klasyczna, elegancka, może mniej ozdobna ale powinna być wyjątkowa i kobieca. Gdy idziemy na większą zabawę możemy spróbować „zabłysnąć”, jeśli będzie to taneczny Sylwester sukienka powinna być wygodna i dobrze prezentować się w tańcu.

Kolejnym problemem do rozwiązania jest Moda, sukienka pod tym względem powinna być zgodna z najnowszymi kanonami mody. Można tutaj się ratować bardziej klasycznymi kreacjami lub wybrać po prostu „Małą czarną”. Wybierając coś bardziej modowego radzimy jednak zachować umiar pod tym względem.

Kolejnym dylematem na jaki chcemy zwrócić uwagę to oczywiście figura właścicielki, nie każdej dziewczynie będzie dobrze w każdej kreacji. Tutaj niezbędna będzie dokładna przymiarka, opinia bezstronnej osoby też powinna być przydatna.