W ramach naszego sklepu internetowego stosujemy pliki cookies w celu bezproblemowego i przyjaznego świadczenia naszych usług. W szczególności do realizacji składanych zamówień w sklepie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce oznacza wyrażenie zgody na ich stosowanie. Szczegółowe informacje można znaleźć w POLITYCE PRYWATNOŚCI

zamknij

Formy wysyłki, czas dostawy, koszty.

Na czas realizacji zamówienia składa się czas niezbędny do skompletowania zamówienia (1-2 dni) oraz czas dostawy, który uzależniony jest od wybranej formy dostawy. W przypadku kalkulacji czasu realizacji zamówienia należy uwzględnić porę składania zamówienia, zamówienia złożone w późnych godzinach pracy Sklepu należy traktować jak złożone w dniu następnym.

Metody dostawy

Przesyłka pocztowa

Przesyłka realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej, czas doręczenia wynosi do dwóch dni roboczych.

Przesyłka kurierska

Przesyłki kurierskie realizowane są przez firmę DHL, zazwyczaj trafiają do adresata na drugi dzień roboczy (do 48h). Przesyłki dostarczane są w dni robocze w godzinach 11-18, dokładną godzinę dostawy należy uzgodnić z przedstawicielem firmy DHL.

Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki. Numer listu przewozowego otrzymasz w e-mailu informującym o wysłaniu paczki. Na stronie www.dhl.pl możesz zlokalizować swoją przesyłkę.

Koszt dostawy

Poczta Polska Przedpłata– 11,90 zł
Poczta Polska Pobranie – 17,90 zł
DHL Przedpłata – 16,90 zł
DHL Pobranie – 21,90 zł

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony towar w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki (prawo odstąpienia od umowy sprzedaży). W takiej sytuacji zwrot płatności nastąpi w ciągu 5 do 14 dni, na zasadach określonych w przepisach prawa.